Har du frågor kring asfaltering?

Kontakta någon av våra specialister.

Bengt-Olof Forsberg, Arbetschef
070-588 91 35
bengt-olof.forsberg@svevia.se

Norrbotten
Magnus Granberg
070-542 62 22
magnus.granberg@svevia.se

Västerbotten, Jämtland
Ulf Thorén
073-410 23 70
ulf.thoren@svevia.se

Västernorrland
Niklas Larsson
070-297 01 29
niklas.x.larsson@svevia.se


Dan Eriksson, Arbetschef
070-205 50 80
dan.eriksson@svevia.se

Gävleborg Syd, Uppsala
Eric Viberg
070-205-74-63
eric.viberg@svevia.se

Stockholm Norr
Harald Sjögren
070-226 30 11
harald.sjogren@svevia.se

Stockholm Syd, Gotland
Martin Johansson
070-541 18 68
martin.johansson@svevia.se

Stefan Atlija, Arbetschef
070-243 69 29
stefan.atlija@svevia.se

Södermanland
Tomas Olsson
076-105 68 92
tomas.olsson@svevia.se

 

Per Jonsson, Arbetschef
070-386 54 49
per.jonsson@svevia.se

Västmanland, Örebro
Ronny Svensson
073-057 67 39
ronny.svensson@svevia.se

Värmland
Andreas Kristiansson
070-278 97 72
andreas.kristiansson@svevia.se

Dalarna
Per Jonsson
070-386 54 49
per.jonsson@svevia.se

Claes-Göran Stenberg, Arbetschef
070-570 05 03
claes.goran.stenberg@svevia.se

Västra Götaland, Halland
Carl Michael Wetterqvist
070-222 72 74
carl-michael.wetterqvist@svevia.se

 

Bo Eriksson, Arbetschef
070-269 21 51
bo.eriksson@svevia.se

Östergötland
Martin Johansson
070-541 18 68
martin.johansson@svevia.se

Blekinge, Jönköping, Kronoberg, Kalmar
Björn Olsson
070-210 48 40
bjorn.olsson@svevia.se

Skåne
Rickard Tjäder
070-245 35 99
rickard.tjader@svevia.se

Vi finns alltid nära dig i hela landet.

Växel tfn 08-404 10 00

Växeln är bemannad måndag - fredag kl. 07.00 - 16.00.